hediyelik-kahve

DÜĞÜN, NİŞAN HEDİYELİKLERİ İÇİN HEDİYELİK KAHVE

 

Düğün, nişan, kına, sünnet gibi düğünlerin olmazsa olmazlarından biride konuklara verilen hediyeliklerdir. Genellikle düğünlerini unutulmaz kılmak ve konuklarında bir hatıra bırakmak için tercih edilen düğün hediyelikleri günümüzde hemen hemen katıldığımız her düğünde konuklara verilmektedir. Bir gelenek haline gelen düğün hediyelikleri düğün yapacakların özenle seçmesi gereken ihtiyaçlar listesinde yer almaktadır. Sizlere düğünleriniz de konuklarınıza hediyede bulunacağınız güzel bir düğün hediyelik seçeneği sunalım dedik ve hediyelik kahveleri ortaya çıkardık.

Şık ufak kavanozların içine kahve ile doldurarak kavanoz kapağını da kurdeleye kalp maket bağlayarak oldukça şık bir hediyelik haline getiriyoruz. Maket kalbin üzerin dilerseniz tarih dilerseniz dilerseniz isim dilerseniz de “40 Yıl Hatırımız Olsun Diye” gibi notlar yazdırabilirsiniz. İçine konulan kahve kaliteli Türk kahvesidir. Konuklarınız sayenizde güzel bir kahve içebilecek ve aynı zamanda kavanozun şık olmasından kavanozu hemen alıp atmayıp içine ufak eşyalarını koyabilecek. Bu şekilde kavanozu her gördüklerinde düğününüzü hatırlarlar. Düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlarda konuklarınıza hemen alıp atmayacağı güzel bir hediyede bulunmak istiyorsanız Hediyelik kahve sizler için güzel bir seçenektir.

Sizlerde düğünlerinizde konuklarınıza hediye olarak bu şık cam kavanozda kahve hediyesinde bulunmak istiyorsanız hemen bizleri  444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşarak kaç adet lazım ise siparişinizi veriniz. Siparişleriniz günü gününe hazırlanır istediğiniz vakitte sizlere ulaştırılır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All search results